סו גו’ק – דיקור קוריאני

סו גו'ק

בעיות בריאותיות בהן ניתן לטפל בעזרת הסו ג’וק:

טיפול ב’סו ג’וק’ עוזר במגוון רחב של מצבי מחלה כגון: ירידה בתפקוד של איבר מסוים בגוף, בעיות במפרקים ובשרירים, חוסר פריון, דורבן, כאבים מכל סוג, לחץ דם גבוה, תמיכה בתהליך הרזיה ועוד הרבה אחרים.

הטיפול נעשה על ידי דיקור נקודות בכף היד וכן על ידי עיסוי, שימוש במגנטים, בזרעים ובמוקסות באותן נקודות השתקפות שתואמות את אזורי הכאב.

מה זה סו ג’וק?

‘סו’ משמעו יד, ו ‘ג’וק’, משמעו רגל. אם ננתח במדויק כיצד כפות ידינו ורגלינו תואמות את מבנה גופנו, נוכל להבין את המנגנונים של מערכות הריפוי ולזהות מהן הנקודות והאזורים שיש לעורר במצב של מחלה.

בכפות הידיים והרגלים ממוקמות נקודות השתקפות רבות שלהן השפעה על כל איברי הגוף. המרצה של נקודות אילו תטפל במגוון מחלות ואף יכולה למנוע אותן. יש קשר הדדי מתמשך בין הגוף לבין נקודות ההשתקפות שלו. במקרה של מחלה או פגיעה, האיבר הפגוע שולח “גל מאותת” לנקודת ההשתקפות שלו ומעורר אותה: היא הופכת להיות כואבת מאוד. כאשר ממריצים נקודה כזאת, מתעורר “גל מרפא” המייצר השפעה מאזנת על האיבר החולה.

כאשר אנו הולכים, רצים ופועלים פעולות שגרתיות, נקודות ההשתקפות מומרצות באופן טבעי ובכך אנו מגנים על עצמינו מפני מחלות. ומכאן ידוע שתנועה ופעילות הן התרופות הטובות ביותר. אדם עלול לחלות כאשר ההמרצה הטבעית של נקודות ההשתקפות שלו לקויה. במקרים כאלה המרצה ממוקדת של הנקודות המתאימות תהייה יעילה למדי.

שיטת הסו ג’וק פותחה על ידי פרופסור למדעים בדרום קוריאה ששמו פארק ג’יי וו.

זו אינה רק דרך טיפול, אלא זוהי פילוסופית חיים שלימה שדרכה ניתן להבין את החוקים הבסיסיים של החיים.

זו שיטה המחברת בין המדע הקלאסי של המערב והידע המצטבר של הרפואה המזרחית מן התקופה העתיקה.

 גוף האדם הוא צורת חיים המהווה יקום זעיר ומאוזן היטב. מסיבה זו יש לגוף יש כל מה שהוא צריך על מנת לשמר את החיים שבו ולשרוד בטבע כתופעה אינטגראלית ועצמאית.

דרך הסו ג’וק ניתן לאזן את מרכזי הארגיה בגוף, לחזק אזורים חלשים , להזרים את הדם, ולהטעין את הגוף בכוחות מחודשים.

אשמח לעזור לכם,

מוזמנים ליצור עימי קשר.

תוכנית לניקוי רעלים

תוכנית ניקוי הרעלים מהבית שתשנה את בריאותך לתמיד!​

שנו כיוון לגוף שלכם - העבירו אותו למסלול של בריאות, חיוניות ועוצמה.

אשמח לעזור ,

מוזמנים ליצור איתי קשר

דילוג לתוכן