symbols_0003_Vector-Smart-Object

סדנת ניקוי רעלים

סדנת ניקוי רעלים לשיפור הבריאות, עכשיו מהבית שלך!

סדנת ניקוי רעלים שתבריא אותך!

להרגיש בריא וחיוני, להיפטר ממחלות ואלרגיות, להרגיש צעיר והכל מהבית!

כל הפרטים על תכנית ניקוי הרעלים הדיגיטלית לשיפור הבריאות

מה זה ניקוי רעלים?

כאשר אנחנו רוצים לענות על השאלה – מה זה ניקוי רעלים? אנחנו על שם כולל למגוון סוגים של תהליכים שמטרתם לייעל את עבודת הגוף, לאפשר לגוף לפנות פסולת שהצטברה כתוצאה מתזונה לקויה ומלחצי היומיום, ולאפשר לאיברי הגוף, לנוח, להתחדש, להשתקם ולהתחזק. 

תהליך של ניקוי רעלים מביא פעמים רבות לתוצאות נהדרות – לחידוד המחשבה, לאיזון מדדי בדיקות הדם, לשיפור חילוף החומרים , לירידה במשקל, להפחתת כאבים ולהעלאת רמת החיוניות והאנרגיה.

בבלוג שלי אני כותבת גם על: כיצד מבצעים ניקוי רעלים?, תופעות לוואי של ניקוי רעלים, ניקוי רעלים באופן טבעי ועוד.

למי סדנת ניקוי רעלים מתאימה? 

ואיך אפשר לדעת אם אני צריך ניקוי רעלים?

✧ מרגישים חלשים ועייפים, קשה לכם להתחיל את היום…

✧ רוצים לרדת במשקל ומרגישים תקועים

✧ סובלים ממיגרנות חוזרות ונישנות…

✧ רוצים לאזן מדדי בדיקות דם כגון: טריגליצרידים וסוכר

✧ לא מצליחים להוריד את הבטן ומרגישים שהגוף שלכם בוגד בכם.

✧ נוטים לחלות שוב ושוב, קשה לכם לעבור חורף שלם בשלום…

 

אתם יכולים לשנות את זה!

הכנתי עבורכם סדנת ניקוי רעלים עם ליווי שתלמד אתכם צעד אחרי צעד את כל מה שאתם צריכים על מנת לנקות את גופכם, לשפר את בריאותכם ולחיות חיים בריאים ומלאים בטוב!

אפילו לא צריך לצאת מהבית, התכנית מגיעה אליכם הביתה!

תזונה טבעית

מה כלול בסדנת ניקוי רעלים?

סדנת ניקוי רעלים דיגיטלית בליווי שלי

✧ 5 הדרכות אינטרנטיות שבהן מקבלים בכל שבוע את תכנית הניקוי השבועית

✧ קובץ מתכונים ותפריט שבועי לכל שבוע של התוכנית

✧ התכנית אורכת כחודש וכוללת שבוע הכנה ושלושה שבועות של ניקוי. 

     גם יישום רק של השבועיים הראשונים של התכנית יעשו עבודת ניקוי טובה.

✧ ליווי צמוד שלי בוואטסאפ , מגובה בסרטונים שילוו אותך בתהליך

✧ מצגות וסרטונים בנושאי תזונה ובריאות לשם סיוע למעבר לאורח חיים בריא ואמיתי

✧ כלים תודעתיים ורגשיים שתומכים בניקוי והמון ידע לחיים.

מי אני ואיך אני יכולה לעזור לך?

אני עדי גולדנברג , נטורופתית ופסיכותרפיסטית הוליסטית. לפני כעשר שנים התחלתי לסבול מכאבי בטן שהביאו אותי למיון פעם אחר פעם. שוב ושוב נבדקתי ולא הגיעו לאבחנה.

עשיתי את כל הבדיקות האפשריות וכל מומחי הגסטרו לא יכלו לעזור לי מאחר ולא נמצאה כל בעיה, חשתי תסכול רב וחוסר אונים.הבנתי שהגוף שלי בקריסה ושאני חייבת לקחת את עצמי בידיים.

פניתי לרפואה הטבעית. התחלתי לאכול בריא ולשים לב מה אני מכניסה לגוף שלי.

ביצעתי ניקוי גוף ונטלתי צמחי מרפא ותוספים לחיזוק הגוף ותוך 3 חודשים כאבי הבטן נעלמו כלא היו. 

כל מדדי הגוף שלי התאזנו. תמיד סבלתי מאנמיה והיא נעלמה כלא היתה. לשמחתי והפתעתי גם נכנסתי להריון.

לאחר הנסיון שלי עם הרפואה הטבעית החלטתי שזה הייעוד שלי ושאני רוצה לעזור לאנשים אחרים כפי שרפואה זו עזרה לי. ההחלטה לעשות שינוי לא היתה פשוטה, המשמעות היתה לשים את כל מה שעשיתי ולמדתי בצד ולהתחיל מחדש. עסקתי בתחום הפרסום, סיימתי תואר שני במנהל עסקים אבל החלטתי שזהו, אני יוצאת לדרך חדשה.

למדתי נטורופתיה אצל טובי המומחים בארץ, ובהמשך גם פסיכותרפיה הוליסטית,  וכיום יש לי קליניקה בתל אביב בה אני  פוגשת יום יום אנשים חדשים ומנסה לעזור להם לשפר את בריאותם ורווחתם.  

אני רואה כמה קשה לאנשים לפנות את הזמן ולהגיע אלי לקליניקה, ולכן החלטתי לבנות סדנת ניקוי רעלים אינטרנטית שתאפשר לעוד אנשים לשפר את בריאותם, בדרך שתהייה נוחה ונגישה מהבית שלהם ובזמן שלהם, בליווי שלי, להשגת בריאות מיטבית ותחושת חיוניות ואנרגיה.

ומה קרה לאותם אנשים שעברו איתי את סדנת ניקוי הרעלים?

הנה רק חלק מההשפעות של תהליך ניקוי הרעלים…

✧ הם שיפרו את בריאותם ואת בדיקות הדם שלהם

✧ הם חזרו להרגיש טוב ורמת האנרגיה שלהם עלתה

✧ הם נפטרו מפריחות ואלרגיות שמהם סבלו שנים

✧ נשים שרצו להיכנס להריון, הצליחו להיכנס באופן טבעי

✧ מטופלים שסבלו ממיגרנות , המיגרנות נעלמו כלא היו והם החלו להרגיש בריאים

✧ הם שיפרו את מראה עור הפנים והשיער

✧ הם הפחיתו במשקל והורידו את הבטן הנפוחה שממנה סבלו שנים

✧ הם עשו שינוי והחלו לאכול בריא ונכון

✧ תחושת הסיפוק והאושר שלהם עלתה והם ביצעו שינויים נוספים בתחומים אחרים בחייה

עדויות משתתפי התכנית "להיות נקי ובריא" - סדנת ניקוי רעלים ובריאות אופטימאלית

עדי יקירה, רציתי להודות לך על זה שנכנסת לחיי וחוללת בו שינוי עצום מכאן אני יוצאת עם הרגשה נהדרת של קלילות נמרצות וחיוניות שלא היו לי בתקופה האחרונה ושהיו אף מלווים בכאבי ראש לעיתים קרובות. אבל הדבר העיקרי שבשבילו היה שווה הכל זה כאבי הבירכיים שנעלמו לי. חשבתי שהכאבים נובעים מישיבה מרובה הן בעבודה והן אחה”צ בלימודים ולא תארתי לעצמי שיש לזה קשר לתזונה (לא יכולתי לעלות יותר מעשר מדרגות רצוף). תודה רבה רבה על הכל. המשיכי בדרכך הקדושה.
נטלי כהן, חדרה
neta_37@walla.com
היי עדי, תודה על שהפכת את הניקוי לחוויה נעימה, בזכות התמיכה והעידוד זה היה קל יותר ואפילו מהנה ,זה היה תהליך מאוד נעים. לא יכולתי לבקש ליווי טוב ומדוייק מזה ועל כך תודה, את עושה עבודתך מתוך תשוקה וחשים בזאת. אני מרגישה נהדר , נעלמו לי כאבי הראש שבטעות חשבתי שהם בגלל הצוואר, תחושת הנפיחות גם היא נעלמה … המפרקים כמעט ולא כואבים … נשלחת לי בדיוק בזמן…
אווה, קריית אונו, 054-2116688
הי עדי, שמחה לשתף את החברים שגם אני קבלתי משוב חיובי מגופי שכנראה מאוד אוהב את התהליך וגם היה צמא לשינוי. נשירת השיער שממנה סבלתי שנתיים פחתה משמעותית, השרירים ברגליים שנתפסים כל ירידה של טמרפטורה לפרקי זמן ממושכים כמעט וחלפו, חלה ירידה משמעותית במשקל והאנרגיות עלו , איתם השמחה והחיוביות. קל וחומר שההשפעה ניכרת גם על כל בני הבית. כל שבוע ישנה התקדמות קטנה. עוד לא בסוף אך כבר יודעת שזוהי התחלה מחודשת עבורי של תזונה חדשה, חיים חדשים.
מיטל עמיאל, ראשון לציון, 054-2610713, meitalamiel@gmail.com
עדי יקרה, ביצעתי את הניקוי יחד עם בעלי, אחרי השבועיים הראשונים של הניקוי נעלמו כמעט לחלוטין כאבי הברכיים שתקפו את בעלי חדשות לבקרים במשך למעלה משנתיים!!! בנוסף לתוצאה הנפלאה,התהליך היה מקסים! הצגת הנושאים הייתה מובנת,מוסברת היטב,מלווה בקבצים מסכמים, בתפריטים עשירים שפתחו בפני כל הבית עושר קולינרי חדש,בריא וטעם. בנוסף, הזמינות שלך לשאלות, התלבטויות וכו׳ בהחלט לא מובנת מאליה ותרמה הרבה רוגע בתהליך.
אילנית ויוני סמואל, באר שבע, 052-8990527, ilanitsam@walla.com
עדי יקרה! אני רוצה להודות לך על תכנית הניקוי שעברה די בקלות ובנעימות. מאז שהתחלתי בתכנית, לא היו לי כאבי ראש מהם סבלתי שנים. כמו כן הצלחתי סוף סוף להוריד 3 ק”ג, אחרי הרבה ניסיונות כושלים. ההרגשה שלי טובה. תודה רבה על התכנים וההסברים. למדתי הרבה ואשתדל ליישם כמה שיותר המלצות לתזונה בריאה בקרב משפחתי. ממליצה בחום על תכנית ניקוי הרעלים לכל אדם שרוצה לשפר את בריאותו, תודה מכל הלב, סימה
סימה פלד, חולון, 052-5533781
עדי, שינוי הרגלים – אתגר לא פשוט בלשון המעטה. אבל מתברר שעם יד מכוונת מיומנת ניתן לעשות את זה בתוך היומיום. המקצועיות, הבקיאות והקשב שהנחו אותך בליווי התהליך היו לי לעזר רב. מודה לך שוב, וגם מפנה אלייך נוסעים חדשים. תודה, חוה
חוה רימון, חיפה, כותבת סיפורי חיים, 052-2332787, rimon10@013.net.il
ניקיתי, הבראתי ונכנסתי להריון הגעתי לעדי כשאני רוצה להוריד במשקל ולשפר את בריאותי. הניקוי גרם לי להרגיש חיונית ועירנית יותר. הייתי יותר מאוזנת גם מבחינה נפשית ותסמונת השחלות הפוליציסטיות שממנה סבלתי נעלמה כלא היתה. לאחר ארבעה חודשים נכנסתי להריון באופן טבעי כשאני מרגישה חזקה ובריאה לשאת את ההריון.
ריבי, מדריכת תנועה לגיל הרך, יד חנה
עדי יקרה, הגעתי אליך מהססת וקטנת אמונה. אני מסיימת ארבעה שבועות שבמהלכן הפתעתי את עצמי (כמעט מדי יום) וזה נותן תחושת העצמה. התחושה הכללית היא ש”הבית בריא יותר”. אני יוצאת מהתוכנית לא רק עם תחושה קלילות (תודות לכמה ק”ג שנשרו להם) אלא גם עם ידע והבנה גדולה יותר של מה שאני צורכת וקונה. עוד הישג מדהים מבחינתי הוא שהסבוריאה שממנה סבלתי שנים מסביב לאפי, נעלמה כלא היתה. אני בטוחה שעוד אחזור אליך לגישות והתאמות שונות בקרוב. תמשיכי בעבודת ה”קודש” של חינוך לעולם בריא יותר ועזרה לאנשים. הרבה בריאות ואושר,
דנית, תומכת לידה, תל אביב, danit.gazit@gmail.com
מיגרנות ודלקת מפרקים - ניקוי רעלים לסיוון היתה מודעות גבוהה מאד לבריאות בבית. ויחד עם זאת...היא הרגישה שבריאותה מתדרדרת, סבלה ממיגרנות חזקות ומכאבים במפרקי האגן ובכפות הידיים. סיוון החלה בתהליך של ניקוי רעלים. לאחר חודש הניקוי, היא כבר הרגישה טוב יותר, היתה חזקה יותר וכאבי המפרקים והמיגרנות פחתו. כתוצאה מהתכנית סיוון שינתה את כל התזונה שלה, בנוסף, התכנית נתנה לה את הכוח לבצע שינויים רבים בחיים שלה וכתוצאה היא החלה לעשות סדר משפחתי שעזר לה מאד רגשית. בביקור של סיוון אצל הראומטולוגית שלה (אותה רופאה מומחית בטיפול בדלקת מפרקים), הראומטולוגית הופתעה מהשיפור במצבה וציינה שעליה רק לבצע מעקב חצי שנתי ולהמשיך לעשות את מה שהיא עושה.
סיוון, עורכת דין, תל אביב

קצת על סדנת ניקוי הרעלים:

מיד עם ההרשמה תקבלו סיסמא וקוד כניסה לאתר התכנית

✧ לפני תחילת התכנית, יש למלא שאלון בריאות והצהרת בריאות לצורך ביצוע התאמות אישיות במידת הצורך

✧ לאחר שאעבור על שאלון הבריאות, במידה ואין בעיה בריאותית לבצע את הניקוי, ניתן להתחיל בתכנית

✧בכל שבוע תקבלו תכנית מפורטת עם הסברים ותכנית מדוייקת לאותו השבוע

✧תקבלו קבצי תפריטים ומתכונים ישירות באתר התכנית ואותם תוכלו להוריד למחשב שלכם

✧ בכל שבוע תקבלו הדרכות דיגיטליות עם תוכן חדש, חווייתי ומעצים עם המון טיפים וכלים להצלחה!

✧ אני מלווה אתכם צעד אחד צעד, יד ביד וניתן לפנות אלי בכל שאלה בוואטסאפ

✧ אחת לשבוע עליכם להיכנס לתכנית  עם השם והסיסמא שניתנו לכם ולצפות בתוכן של אותו השבוע של התכנית. ניתן להיכנס בכל שעה החל מהשעה שההדרכה נפתחת, גם מהבית וגם מהעבודה.

ניתן לעיין בתכנים שוב ושוב וזה היתרון בתכנית דיגיטלית.

השילוב של סדנת ניקוי רעלים דיגיטלית עם ליווי אישי שלי ותמיכה יומיומית , בשילוב של מצגות בנושאי תזונה ובריאות ייעזרו לכם לשנות הרגלים ולהגיע לגוף בריא ואיתן!

טיפול טבעי בגיל המעבר

מה עוד מקבלים בתכנית הניקוי
"להיות נקי ובריא" מהבית בזמן שלך?

  • רשימת קניות מומלצת לתחילת התכנית
  • רשימת מזונות בריאים המהווים תחליף למזונות מזיקים
  • תכנית קלה ליישום המתאימה גם לצמחונים ולטבעונים, נשים אחרי לידה, לאנשים אחרי ניתוח שרוצים לחיות בריא, לאנשים לפני ניתוח שרוצים לחזק את הגוף ולהיכנס לניתוח במיטבם
  • צ’קליסט לניהול משימות התכנית
  • מתכוני בריאות וטיפים לאכילה נכונה
  • כלים לעבודה רגשית ולהתמודדות עם התשוקה לאוכל

מה ההשקעה בתוכנית ?

השקעתי ברכישת הידע המעשי שאני נותנת לך בסדנא “להיות נקי ובריא” שנים רבות של למידה מטובי המומחים בארץ ובחו”ל, מהשתתפות בכנסים, מקריאת ספרים, מחקרים ומאמרים. ההשקעה שלי הסתכמה בעשרות אלפי שקלים. אך מאחר וחשוב לי שכמה שיותר אנשים יעשו את השינוי וישפרו את בריאותם, חישבתי את ההשקעה בתכנית כך שכל אחד ואחת יוכלו לקחת בה חלק ללא כל התלבטות.

מחיר התכנית עומד על 1556 שקלים.

ניתן לשלם ב-5 תשלומים של 311 ש״ח כל אחד.

ואיך אפשר בלי בונוסים?

סך כל הבונוסים בתוכנית הם : 1450 ₪

בונוס 1 – מדריך לניתוח תוויות מזון

מייד עם הרישום לתכנית תקבלו אליכם למייל את המדריך לניתוח תוויות מזון

• בעזרת המדריך תבינו את המשמעות של הרכיבים שמוסיפים למוצרי המזון.

• תלמדו על מילים נרדפות לסוכר כמו: “לתת שעורה”, “פרוקטוז תירס”, “סוכרוזה”

• תכירו את הממתיקים המלאכותיים – היתרונות והחסרונות של כל ממתיק

• תכירו את משפחת ה- Eיים שמוסיפים למוצרים רבים :E211, E501 וחבריהם

• המדריך עוזר בזיהוי מכשולים בדרך לאכילה בריאה.

• המדריך ייעשה לכם סדר לגבי מרכיבים בריאים מול מרכיבים מזיקים שקיימים

במוצרי המזון השונים

• המדריך כולל 14 ניתוחי תוויות של מוצרים נבחרים שייאפשרו לכם להטמיע את היידע וליישמו.

גיל המעבר

בונוס 2 – מתכונים לשייקים ירוקים לניקוי הרעלים

מתכונים לשייקים ירוקים בריאים, טעימים ומזינים:

• שייקים מתוקים

• שייקים פיקנטים

• שייקים טרופיים

• שייקים עם מזונות על

• שייקים של קיץ

• שייקים של חורף

החוברת שתעזור לכם להרכיב את השייקים שאתם אוהבים!

גיל המעבר

בונוס 3 – רשימת מזונות תחליפיים ובריאים למזונות מזיקים

הרשימה שתעשה לכם סדר במטבח ותעזור לכם לשנות הרגלים של שנים

  • תכירו מזונות חדשים ובריאים
  • תיפטרו ממזונות מזיקים ורעילים
  • תלמדו שיש אלטרנטיבות בריאות למזונות רבים
בונוס 4 -קופון הנחה עבור ייעוץ בקליניקה

קופון הנחה בסך 150 שקלים עבור ייעוץ נטורופתי איתי לאחר תקופת הניקוי, אצלי בקליניקה, אחד על אחד

השאלות הנפוצות לגבי סדנת ניקוי רעלים שיסגרו לכם את כל הפינות:

השבוע הראשון של התכנית הוא השבוע המורכב, זה השבוע שדורש הכי הרבה שינויים והתאמות. לאחר שעוברים את השבוע הראשון נכנסים לשגרה נוחה שלא דורשת הרבה מאמץ, זמן והשקעה. התכנית בנויה כך שתקבלו את כל הכלים שייעזרו לכם לבצע את השינויים הנדרשים בקלות ובמהירות.

התכנית אינה רק תכנית ניקוי, זו תכנית לשיפור הבריאות. בתכנית תקבלו תכנים רבים בנוגע לתזונה ובריאות שייעזרו לכם לבצע את השינויים הנדרשים. בסיום התכנית תקבלו תכנית לאורח חיים בריא ומדריך לאכילה בריאה שייעזור לכם לשמור על ההשגים של תכנית הניקוי וייאפשר לכם להמשיך ולנהל שגרת חיים בריאה. תכני התכנית יישארו פתוחים לעיונכם גם שלושה חודשים לאחר סיום הניקוי, כך שניתן לחזור, להקשיב ולעיין בחומרים שוב ושוב.

אחד מהעקרונות העומדים בבסיס התכנית היא שאסור להיות רעבים. בתכנית תקבלו כלים רגשיים לזהות את המקור לרעב ולהתמודד איתו. בתכנית לא צמים! ישנם מזונות שניתן לאכול בכל פעם שמרגישים רעב אמיתי.

אל חשש! התכנית אמנם בנויה לחודש, אבל כל שבוע הוא משמעותי. גם שבועיים של הניקוי ישפיעו ויקדמו את בריאותך. אם תחליטי שאחרי שבועיים את רוצה להפסיק, עדיין תקבלי אליך למחשב את כל התכנים וההדרכות ותמשיכי לקבל עושר של כלים לחיים בריאים שתוכלי ליישם גם לאחר הפסקת הניקוי.

אל חשש! התכנית עובדת מצוין גם ללא נטילה של תוספים וצמחי מרפא. אבל לאחר ליווי של מאות אנשים בתהליך והעברת עשרות סדנאות , ההמלצה שלי היא לבצע את תהליך ניקוי הרעלים בשילוב עם תוספים איכותיים. צמחי המרפא והתוספים מגינים עלינו מעומס הרעלים שמשתחרר במהלך תהליך, הם מזינים אותנו בעושר רב של רכיבים תזונתיים שעוזרים לנו לצלוח את הניקוי ביתר קלות והם אף מעצימים את תהליך הניקוי. הבחירה בידייך, אני נותנת את ההמלצות שלי.

מי יצליח בסדנת ניקוי רעלים?

✧ מי שרוצה להרגיש טוב עם עצמו מבחינה גופנית ונפשית

✧ למי שנמאס לדבר ורוצה לעשות!

✧ מי שעד עכשיו רצה ולא מצא את הזמן לצאת לסדנאות ולהרצאות ועכשיו יכול לעשות את התהליך מהבית

✧ מי שמוכן לקחת אחריות על הבריאות שלו

✧ מי שרוצה ללכת וליצור לעצמו מציאות חדשה, טובה יותר, מציאות של הגשמה ועשייה.

אחריות כספית מלאה!

אם כשבוע לאחר ההדרכה הראשונה תחליט/י שתכנית הניקוי אינה מתאימה לך, תוכל לקבל החזר כספי מלא, כך שאין לך פה שום סיכון!

להצטרפות יש ללחוץ על הכפתור ולעבור לדף התשלום המאובטח

לשאלות ניתן להתקשר: 054-4560035

גיל המעבר
דילוג לתוכן