הטעויות השכיחות בתהליך ניקוי רעלים

תהליך ניקוי רעלים

הטעויות השכיחות בתהליך של ניקוי רעלים

תוכנית ניקוי רעלים מתמקדת בתהליך ניקוי רעלים הינו תהליך הבראה של הגוף.

כמו שפצע נרפא לבד גם למערכות הגוף השונות יש מנגנון של טיהור ותיקון עצמי.

זהו תהליך בו הגוף מייעל את מנגנוני הניקוי שכבר קיימים בו: הכבד, מערכת העיכול, הלימפה והכליות, כל אילו פועלים על מנת לפנות פסולת וחומרים מזיקים מהגוף.

אילו רעלים נמצאים בגוף שלנו?

הרעלים השונים נמצאים בכל מקום: בחומרי ההדברה, בתזונה המעובדת והעשירה בחומרים מזיקים כמו שומן הטראנס, בכימיקלים המצויים במוצרי הניקוי השונים, בתרופות, בקרינה האלקטרומגנטית, בזיהום האוויר שאנו נושמים ועוד.

כפועל יוצא, על המערכות האחראיות לניקוי נוצר עומס רב. במקביל לייעול עבודת הניקוי של הגוף, הכרחי להזין את הגוף ברכיבים תזונתיים הנדרשים והכרחיים לביצוע תהליכי הפינוי.

אילו רעלים נמצאים בגוף שלנו?

על מנת לבצע את תהליך הניקוי באופן נכון ומדוייק ולהפיק מהתהליך את המיטב ריכזתי עבורכם את הטעויות הנפוצות שאנשים נוטים לבצע במהלך תהליכי ניקוי רעלים. בנוסף חשוב להבין מתי נכון להתחיל תהליך של ניקוי רעלים.

טעויות נפוצות:

1. לצום – אסור לצום במהלך ניקוי רעלים. כאשר צמים, הגוף נכנס למגננה ולמצב הישרדות ומתחיל לאגור במקום לפנות ולהוציא פסולת החוצה. בנוסף,מי שאוכל תזונה מערבית רגילה סובל בהכרח מחסרים ברכיבים התזונתיים הדרושים לביצוע ניקוי הפסולת מהגוף . רכיבים כמו: נחושת, מגנזיום, אבץ, ויטמין C, ויטמין B2 , סלניום, מטיונין ועוד. בצום לא נותנים לגוף את אותם רכיבים שכל כך חשובים לשלבים השונים של הניקוי. כתוצאה אין סנכרון בין שלבי הניקוי ואז נוצר עומס רעלים שמזיק ומסוכן לגוף.

2. הימנעות מנטילת תוספי מזון וצמחי מרפא בניקוי 

היות ומשתחררים רעלים רבים במהלך התכנית חשוב מאד שלגוף יהיו את כל החומרים הנדרשים לניטרול אותם רעלים. בשלב הראשון של הניקוי נוצרים תוצרי לוואי רעילים שיש לנטרלם.

על מנת לוודא שאכן הרעלים ייתפנו מהגוף חשוב מאד ליטול תוספים שיינטרלו חומרים רעילים אילו, ייתמכו בתהליך הניקוי וייתנו לכבד את מלוא עושר הויטמינים והמינרלים הנדרשים לביצוע הניקוי על שלביו השונים.

הימנעות מנטילת תוספי מזון וצמחי מרפא בניקוי

3. להתחיל בניקוי ללא הכנה – חייבים להכין את הגוף לקראת הניקוי על מנת שהניקוי ייעבור בייתר קלות.

ההכנה של הגוף לניקוי מונעת את משברי ההחלמה או מפחיתה מעוצמתם.

משבר החלמה זהו מצב שבדרך כלל מתרחש בתחילת הניקוי בו מרגישים חלשים או עייפים או סובלים מכאבי ראש או מיגרנות עקב שיחרור רב של רעלים בו זמנית. עוצמת המשבר תלויה בתזונה של כל אדם וברמת הרעילות שלו.

ככל שמבצעים הכנה טובה יותר לגוף, כך המעבר לניקוי יהיה חלק יותר.

4. התחלת פעילות גופנית עצימה – כאשר מתחילים בניקוי, הגוף מפנה את כל משאביו על מנת לתמוך ולבצע את עבודה הניקוי. אם לא ביצעתם פעילות גופנית עד כה, אין זה הזמן הנכון להתחיל בפעילות זו.

לעומת זאת, מאד רצוי לבצע פעילות גפנית מתונה כמו הליכות או קפיצה בטרמפולינה אשר מניעה את זרם הדם ואת נוזלי הלימפה ומקדמת את תהליך הניקוי והפינוי.

תהליך ניקוי רעלים

5. מתנקים לבד ללא ליווי ותמיכה- תהליך הניקוי הוא תהליך בו בעצם אנו מבודדים עצמינו מהסביבה. התהליך בדרך כלל מלווה בהרבה ביקורת מהסובבים וחוסר הבנה וסובלנות. בכל החלטה בחיים ובכל שלב בחיים חשוב למצוא את הגורמים שיכולים לתמוך בהתמודדות עם קשיים,  ולהרים ולחזק כאשר נשברים או נופלים ולכן חשוב לבצע את הניקוי עם ליווי בעת הצורך,ולשאוב כוחות ועידוד מהמלווה של התכנית.

6. אכילה בלילה – אחד מעקרונות הניקוי הוא להימנע מאכילה בשעות הלילה וזאת על מנת לתת למערכות לבצע את עבודת הניקוי ולהוריד עומס מהגוף.

כאשר אוכלים בערב, לא מאפשרים לגוף לנוח ולבצע את עבודת הניקוי ובמקום זה הוא עסוק בעבודת עיכול המזון.

7. התעלמות מאותות הגוף – חשוב בתכנית הניקוי להיות מודע לתחושות הגוף ולהקשיב להן. אם מרגישים עייפים או שחוקים אז חשוב לתת לגוף את ההפוגה שלה הוא זקוק. חשוב לנוח ולהירגע.

8. ביצוע פעולות כאוטומט –

אין זה נכון לבצע ניקוי על פי הוראות, ללא כל הבנת משמעות ההוראות.

חשוב להבין את התהליך לעומקו, חשוב להבין כל צעד ופעולה שעושים בתכנית, על מנת שלתכנית באמת תהייה משמעות עמוקה על איכות החיים ועל מנת שתוביל לשינוי הרגלים ולמעבר לאורח חיים בריא.

9. לא אוכלים כשרעבים – חשוב שהגוף יהיה רגוע ושליו ולכן כאשר רעבים, חשוב להבין את המקור הרעב ואם אכן מדובר ברעב אמיתי, חשוב להזין את הגוף.

10. לאחר הניקוי, חזרה לחיים הרגילים ולהרגלים הישנים – תכנית ניקוי שאינה מטמיעה בקרב המבצעים את התכנית עקרונות לתזונה בריאה, אינה תכנית שמובילה לבריאות ולחיים מלאי טוב. חשוב שתכנית לניקוי רעלים תכלול תכנים שהם מאירי עיניים ומחנכים לתזונה בריאה ומזינה ותיתן את הכלים לבצע את המעבר מתזונה מערבית קלוקלת לתזונה טבעית ובריאה.

במידה ואתם מעוניינים להתחיל בתהליך של ניקוי רעלים, אתם מוזמנים ליצור עימי קשר.

 

קבלו במתנה סדרת סרטוני וידאו על הנוסחא להשגת גוף בריא, שמח וקליל:
תוכנית לניקוי רעלים

תוכנית ניקוי הרעלים מהבית שתשנה את בריאותך לתמיד!​

שנו כיוון לגוף שלכם - העבירו אותו למסלול של בריאות, חיוניות ועוצמה.

אשמח לעזור ,

מוזמנים ליצור איתי קשר

דילוג לתוכן