מתי צריך לנקות רעלים מהגוף?

מתי צריך לנקות רעלים מהגוף?

רוצים לדעת כיצד לשפר את חדות המחשבה, למנוע התפתחות של מחלות, להכין את הגוף לקראת הריון תקין ותינוק בריא וחזק, לשפר את חילוף החומרים ולעכב תהליכי זקנה?

דרך מצויינת להשיג את כל אילו הינה על ידי תהליך ניקוי רעלים!

אז הנה רק  11 סיבות להתחיל בתהליך של ניקוי רעלים מהגוף ויש עוד הרבה….

1. הסיבה העיקרית והמרכזית : כי הכוח לרפא נמצא בידינו ופעמים רבות אין צורך אמיתי במרשמים ובייעוצי מומחים. יש לנו בגופינו מערכות שאמורות לתקן את הטעון תיקון ולנקות את הרעלים. למערכות הטיהור הקיימות בגופינו יש את היכולת לשקם ולהבריא, רק צריך לעזור להן לממש את הפוטנציאל הגלום בהן. עם עזרה וטיפול נכון ניתן להבריא ממחלות, להיפטר מאלרגיות , לרדת במשקל ולהשיג גוף בריא, קליל ושמח.

ניקוי רעלים לריפוי עצמי

2. ניקוי רעלים משפר את המצב השכלי של הגוף, מחדד את המחשבה והמיקוד, מביא להשגים גבוהים יותר ולניצול מלוא היכולת המנטאלית שקיימת בנו.

3. הצפה של רעלים ופסולת – כמות הרעלים בעידן המודרני גדלה משמעותית:

זיהום האוויר מהמכוניות ומהמפעלים והחיים בתוך ערים צפופות, חומרי ההדברה שמרססים על הירקות והפירות, הקרינה האלקטרומגנטית מהמכשירים הניידים, הכימיקלים המצויים במוצרי הנקיון והאיפור, המזון המתועש והמעובד שעשיר בחומרי טעם וריח שמזיקים לנו וריבוי התרופות.

 כל אילו יוצרים עומס רב מדי על המערכות לטיהור הגוף ולכן חשוב  לתמוך בהן ולשפעל אותן.

יכולתו של הגוף לטפל בעומס הגובר לא התפתחה בהתאם להתפחות הטכנולוגית והחקלאית בעולם המודרני.

הגוף שלנו זקוק לדורות רבים כדי להכניס בו שינוי גנטי אחד.  ולכן נוצר פער, פער בין היכולת של הגוף להתנקות לכמות הרעלים שמציפה אותנו.

לחצו כאן לשאלון לבדיקת רמת הרעילות בגוף 

4. מאפשר לממש את מלוא הפוטנציאל הרגשי ולצאת ממצבים נפשיים של דכדוך,  מחשבה יתרה ואובססיביות. מאזן את רמות הסרטונין בגוף ומביא לאיזון כימי במוח.

5. למי שיש נטיות גנטיות להתפתחות של מחלות שונות כגון נטייה משפחתית לסכרת או נטייה משפחתית לטרשת עורקים .

אזי ניתן לעכב ולעתים אף למנוע את התפתחותן על ידי תהליך של טיהור רעלים מהגוף.

6. כשסובלים מתסמיני רעילות – מעייפות, כאבי ראש ופריחות. כל אילו הם תסמינים של רעילות ולכן ניקוי רעלים יכול לעזור בגמילה מתסמינים אילו.

ניקוי רעלים מאפשר לכל מערכות הגוף לפעול טוב יותר, תסמינים מרגיזים נעלמים בכוחות עצמם וכל המערכות מגיעות לאיזון ולרוגע. בדיוק מהסיבות האלה יצרתי סדנת ניקוי רעלים

כאבי ראש

7. כשרוצים להכין את הגוף לקראת הריון בריא – הריון בריא בגוף בריא. ככל שניתן לאמא את התנאים הטובים ביותר להשגת בריאות מקסימאלית כל נעניק לעובר את התנאים הטובים ביותר והוא  ייצא לעולם בריא יותר, חזק יותר ועם נתונים טובים יותר לגדילה ולהתפתחות פיזית, רגשית ומנטאלית.

8. לפני ניתוח –  חשוב לשפר את תפקודי מערכות הגוף על מנת להגדיל את היכולת של הגוף להירפא ועל מנת לחזק את הגוף כדי שיוכל להתמודד היטב עם טראומת הניתוח ולתת לו את הכלים להבריא ולהחלים במהירות.

9. הימנעות מהצטרפות לסטטיסטיקה של חולים במחלות לב וסרטן. – בתהליך של טיהור רעלים מציפים את הגוף בנוגדי חימצון שמגנים, מרפאים ומשקמים את התאים ובכך אנו מונעים התפתחות של מחלות לב ותהליכים סרטניים.

10. לסובלים מבטן נפוחה ומתקיעות במשקל – טיהור רעלים משפר את חילוף החומרים, מאזן את כלל מערכות הגוף ולכן לרב מלווה בירידה במשקל ובהצרת הקפים.

11. חיי היום יום הלחוצים – אורח החיים המערבי מעמיד את הגוף בפני לחצים גופניים ונפשיים רבים מאד, עד שלגוף אין הזדמנות לרפא את עצמו ולהבריא.

אני מאד ממליצה לבצע תהליך ניקוי רעלים לפחות פעם בשנה! 

זאת הדרך הטובה ביותר והיעילה ביותר לשיפור בריאותכם.

קבלו במתנה סדרת סרטוני וידאו על הנוסחא להשגת גוף בריא, שמח וקליל:
תוכנית לניקוי רעלים

תוכנית ניקוי הרעלים מהבית שתשנה את בריאותך לתמיד!​

שנו כיוון לגוף שלכם - העבירו אותו למסלול של בריאות, חיוניות ועוצמה.

אשמח לעזור ,

מוזמנים ליצור איתי קשר

דילוג לתוכן